BAcha! №1:
vkročili ste do vod literární vraždy! literárně zdravým nedoporučuji pokračovat dál!
literárně mrtví - ste srdečně vítáni!

BAcha! №2:
x-chan mluví (tže i píše) specifickým zemědělským dialektem - všemu co se zde píše nemusíte rozumět.

BAcha! №3:
Justina Biebera, Hánu Montánu a její imitaci, diplomky, SBéčka, pozvánky na SONB a podobny zhovadilosti mi necpěte do cemmentu, páč

1. je to příjemný jak ostnatý drát v prdeli
2. nechtěli byste abych vás spamovala já

vaše ctěná zběsylá
x-chan mrtě týpka

o Jozífkovi a Máničce

26. listopadu 2010 v 21:13 | x-chan |  oneshoty
...
z mého nepřátelstní věnováno tunkymu. doufam že to nečteš
nikdy tvá nesmírně krásná, zabijácky chytrá
x-chan mrtě týpka


Žili či nežili, to posoudim já, ale prostě byli Jozífek a Mánička. Žili poklidným zapadákovským životem uprostřed velkoměsta. Jejich otec byl exekutor a maminka byla psychiatrička, takže to měli oba dva v hlavě relativně v pořádku.
Jednoho krásného dne jim umřela maminka a oni se jen tak mimochodem zbaláznili radostí. Protože ale neměli maminku psychiatričku, ale jenom tatínka exekutora tak tak už zůstali.
Tatínek, protože mu na nich záleželo a neměl prachy na psychiatra, si vzal novou ženu psychiatričku. Ta ale protože to nebyly její děti tak se na ně vybodla a nesnažila se je léčit.
Tak sourozenci Joudových působili jako atrakce pro duševně stižené pacienty jejich macechy. Dělali různé nehodya jejich macecha je za to platila. Jinak chodili normálně do školy a tam se jim za to ostatní smáli.
<Podívejte se na to! Ona je jenom využívá, láká je svejma sladkejma řečičikama a oni jí to věří, páč jsou naprosti dutí!>
<Ehmm.. Božka..> snažila se jí trochu připomenout.
<ŘÍká jim jak je ná ráda a přitom je jenom využívá pro peníze!>
<Božka!>Mánička zuřivě koulela očima, aby Božku na sebe upozornila, ale ta mlela dál
<Há, há!>
<BOŽKÁÁÁÁ!!!!!> teprve teď si jí Božka všimla.
<Ano, blbá?>
<Si myslíš jak sme dokonale stupidní a snadno ovladatelní, že nepoznáme, že de maceše jenom o peníze a ne o nás, a že nás využívá, aby vytřískala co nejvíc prachů, co?!?!>
<No.. jo!>
<Hm.. díky za názor, já se tě neptala! Musím tě, ale překvapit, protože nám jde totiž více či méně o to samé!>
Na to Božka sklapla. Mánička samolibě oddusala a táhla Jozífka sebou.

Večer byla macecha divně přítulná, nenadávala jim, že je nevhodné si přidávat a sama si nabírala až dokud nebyl hrnec prázdný. Se jich dokonce ptala jestli nechtějí přidat a nabírala jim sama. Jozífek a Mánička kvůli tomu celý večer jako na trní. Až jim oznámila, že půjdou zítra s tatínkem poprvé do opravdivkého obchoďáku, tak už pochopili, že něco fkaticky nehraje.
Druhý den ráno se vypravili autem do centra. Tatínkova megera si schválně sedla mezi obě děti, aby nemohly vymyslet, co na ně chystá. A tak se o to aspoň snažili každý zvlášť. Dva mozky jsou ale prostě dva mozky i když jsou oba dost imbecilní, tak na to přišli až když je oba macecha klepla vyhodila z auta.

Probudili se až večer, kdy se do nich zakusoval krutý mráz. Snažili se tedy najít si skrýš. Bloumali děsivě prázdným parkovištěm, které se rozléhalo od nevidim do nevidim. Mánička řekla, že by bylo nejlapší vylézt na jednu z lamp a poohlédnout se po světle. Bála se ale, že jí Jozífek bude koukat pod sukni, tak mu tuto práci valkoryse přenechala.
Jozífek tedy vylezl ne lampu a rozlížel se. Nalevo, napravo, dopředu, dozadu, severoseverozápadně, severoseverovýchodně, východovýchodojižně, ...až uviděl neonovou červenou nápis TESCO (leželo jihojihovýchodně).
Dorazili až k vchodu a vešli. Klimatizace byla puštěná na plný pecky, takže se mohli ohřát v oddělení elektroniky o ledničku, nebo o mojí mp3jku, ktará se vždycky přehřívala jak sviň.
Jozífkovi to ale očividně nevadilo. Byl příliš zaujatý tolika časopisy s TAK HROZNĚ MNOHA OBRÁZKY, jmenovitě Playboy a Maxim. Chtěla ještě prozkoumávat dál, ale Jozífek byl naprosto lapen do světa Trojek a Čtyřek a jen tam seděl a slintal.
Za Máničkou se zničeho nic vynořil švihák oděný v dinosauří kůži, s Killimajarama na nohách.
<AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA>zařvala Mánička.
<Dávam přednost Krocanovi.>
<Cožé?>
<Krocan jméno mé.>
<Hmm..tak to je suchý>
<có?>
<Nic, nic.>
<Patří mi to tu.>
Ale to mě nezajímá!!<Skvělý>
<Že ano?>
<Hmm...>
<Pojď provedu tě TESCEM královstvím slev. Třeba se najde něco co se bude páčit i tobě, ale nejdřív....Dala by sis Kebab?>
<Hmm... nééééé.. fakt .. dík>
<Trvám na tom>
Najednou se ale vetřel do rozhovoru Jozífek a zmařil jí plány na útěk před tímto suchým prehistorickým ještěrem: <Já bych si dal!>
Jozífku ty seš debil. Tak šla radši s Jozífkem, aby si ho pohlídala, ale Kebab odmítla se slovy, že už jedla. Zradily ji však její životní funkce, když jí zakručelo v žaludku.
<Tadymáš Kebab holčičko, máš přece hlad ne? Tak papej!!!>
Krocan ji zahnal až k oddělení smažených kuřat.
<Strč si ten Kebab do míst kam slunce nedopadne!>
<Takhle se ale nemluví!>
To už ho ale Mánička strkala do pece s kuřaty. Zasyčelo to a zbyla z Krocana jenom jeho dinosauří kůže. S tou udělala Mánička krátký proces hodila ho do nejbližší kádinky s kyselinou (neptejte se odkud ji vzala).
Tím porušila i kletbu, která svazovala Jozífka s Playboyem. Jozífek se zhrozil z toho jak mohl koukat nahatý ženský - tže.... přešel na nahatý chlapy. A jestli ho Mánička ještě nezabila tak je buzerantem dodnes.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
----------------------------------------------------------------
děkuje vám za návštěvu
děvčátko-s-napalmem.hoř.cz
oficálně rozfachaná
26. 11. 2010