BAcha! №1:
vkročili ste do vod literární vraždy! literárně zdravým nedoporučuji pokračovat dál!
literárně mrtví - ste srdečně vítáni!

BAcha! №2:
x-chan mluví (tže i píše) specifickým zemědělským dialektem - všemu co se zde píše nemusíte rozumět.

BAcha! №3:
Justina Biebera, Hánu Montánu a její imitaci, diplomky, SBéčka, pozvánky na SONB a podobny zhovadilosti mi necpěte do cemmentu, páč

1. je to příjemný jak ostnatý drát v prdeli
2. nechtěli byste abych vás spamovala já

vaše ctěná zběsylá
x-chan mrtě týpka

brý výzo přeji všem až na vyjímky

10. ledna 2011 v 16:55 | x-chan dementorka |  FF jak noha
love_visual
dneska mě to jebe ze Ciela je démon a já nemůžu spát ve strachu nad tím, že Sebby nebude mít večeři. CO KDYŽ UMŘE HLADY?!?
se strachem o Sebbyho píše oneshot
x-chan dementorka


kde bolo tambolo, za deseti vietnamskými tržnicemi, třemi vyloupenými casiny, a legendární D1 bordelmamá ééé... J-musicposclouchá Jakozběsylá III. leželo království Tuzemské. To ovládala vyšinutá Podzemnice Svalistvá, přeborkyně ve zvedání náklaďáků ned 10 tun, veselá mučebnice a arsenalová fanynka.
Byla velmi svalnatá, a proto jí všichni říkali svalovkyně (kupodivu), ale byla taky velmi plešatá a holila si hlavu po každém jídle, aby se udržela v kondici.
Nikdo ji ale neměl rád, odsuzovali ji za to, že všechen státní majetek protlačila svým fitness tranérum a státní pokladna se zadlužila kvůli nákladným proteinovým drinkům s vysokým obsahem zinku, železa a proteinů (mimoto i vápníku, chemického protlaku z kyseliny iodisté, mléčné a hyalurunové - prostě mělo podobnou konzistenci jako springfieldské jezero).
tak opustila království Tuzemské, chytla (doslova) první slušně vypadající BMW, které projelo, a dala se na sólovou kariéru zaklínačky plyšových medvědů.
páč v tom byla dobrá, dostala angažmá v new yorku a tak se tedy vypravila na cestu. ale (no ne! takové štěstí a potká to takovou šeredu! nehoráznost...)
.
.
.
zápletka přichází... úúúúúplně náááhodou (tím myslím úúúúúplně náááhodou) narazila na porouchaný nissan GTR a páč byla vyučená okradačka měděných rour, auto rozebrala (proč si to nenechala?!? mohlo to bejt zajmavý! *v očích má slzavé jezero <moje auto...> *fňuk!) a poslala expressem do šrotu.
(ale! to je nehorázná luckerka!) ale kde se vzal, tu se vzal zpoza ukazatele (když vememe v úvahu, že ukazatel má sotva 5 cm do šířky, ale dejme tomu) se vynořil kazuki no bishie-san a jal se jí nadávati copak urobila s jeho autem.
Podzemnice Svalistvý hlava: ÓÓÓÓó jaká slast! Jak sem nemohla cítit tu *wrrr aviváž [(pozn. red. byl to dežodorant, ale neřešte) už sem vám říkala, že se Podzemnice Svalistvá nedokáže vyjadřovat slovy? ne? tak vám to řikam teď, no]
<já sem ho prsím pěkně sešrotovala> (ale! to sou mi věci ono to mluví!)
<UUÁÁÁÁÁGHHRRRRR! (obrazně řečeno, ve skutečnosti to bylo mnohem horší - při jeho řevu padaj hlavy!) i ty Brute?>
<ééé..?
<tenhle týden je to už 3 auto co my sešrotovali! v česku se nedá žít!>

a to byla milé děti pohádka o tom, proč Screw nikdy nebudou kocertovat čechum a finum jo :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
----------------------------------------------------------------
děkuje vám za návštěvu
děvčátko-s-napalmem.hoř.cz
oficálně rozfachaná
26. 11. 2010