BAcha! №1:
vkročili ste do vod literární vraždy! literárně zdravým nedoporučuji pokračovat dál!
literárně mrtví - ste srdečně vítáni!

BAcha! №2:
x-chan mluví (tže i píše) specifickým zemědělským dialektem - všemu co se zde píše nemusíte rozumět.

BAcha! №3:
Justina Biebera, Hánu Montánu a její imitaci, diplomky, SBéčka, pozvánky na SONB a podobny zhovadilosti mi necpěte do cemmentu, páč

1. je to příjemný jak ostnatý drát v prdeli
2. nechtěli byste abych vás spamovala já

vaše ctěná zběsylá
x-chan mrtě týpka

fandom №1 - jak vysoce nápaditý název

19. ledna 2011 v 14:38 | x-chan mrtě kotě |  FF jak noha
love_visual
tak za tohle si mě Bůh po smrti vychutná. ale neva, žij dokud ... no žiješ, no.
vaše stěnná brzomrtvá
x-chan brzobohatá


kde bolo, tam bolo, za sedmero Kauflandy a třemi TESCY, kde bydleli dobře živení dúchodci, žila spanilá dívenka se sytě zbarveným obočim. Nikod si kvúli tomu jezevci na čele s ní nechtěl hrát a ona z toho byla celá mrtzutá. Tak jednoho dne přišla na to že soplíky při kontaktu se vzduchem tuhnou a jala si urobiti kamarády ze holubů v nose. nejprve to byla malá gulička, ale každý den na tu hroudičku láskyplně připlácla další vrstvu.
tak si udělala vlastního kámoše. jmenoval se mrtě kluk x-týpek. mrtě kluk se jí tuze zalíbil a pomyslila si, co kdyby měla dva takové. tak začala s tunelováním nanovo, nacházela stále nová naleziště kvalitních rychleschnoucích soplíkú a zanedlouho měla dost materiálu na celou armádu z kedrů.
---
jak tak dívenka rostla, plány se jí neustále měnily a za pár měsíců chtěla pod stromeček vládnutí světu. tak spolu se svými kamarády dobyla tokyo, ale tu se jí zamanulo Reity.
---
chudáka Rei-chan unesla do jisté nejmenované obce Milíkov, kde ho dražela v zajetí a vybírala vstupné 300 yenů na vteřinku koukání.
Reita ale neměl ani visum/ trvalý pobyt/ nebo něco takového (schengen do japonska nedosáhne Gacktužel, kdyby jo, dávno bych zdrhla z domova a dělala v Kazukiho domě služku) a tak si tudíž ani nemohl dojít ven na záchot (dievčatko ho dom němelo, a kvůli jeho nákladnosti ho aj nechcelo), páč přece nechce, aby ho zabásli v ČR a měl tak záznam v trestném rejstříku - to by nebyl už tak sexy.
---
svuj počestnyj močák držel už snad tři staletí a pořád neměl visum.
ale!! (Hichichichichichichi - chíííííí!!!) si na něho vzpomněl jakýsi kamarád Uruha s adresou pobytu kdesi v Somálsku (člověk by čekal od těch třista let, že to bude Gackt, ale možná tajná severokorejská vědecká laboratoř vynalezne elixír proti rozkladu, když se budou snažit zdokonalit jejich jadernou pumu). Cestou ale v nějakém neznámém NYC chyt ptačí chřipku, které namístě podlehl.
---
Reitúv močák strádal, však známostí měl dosti, tak si takovou levnou last minute letenku koupil i Kai - čistě z módní záležitosti. Ale jak to u módních záležitostí bejvá, z módy jakožto i do módy se dostávají věci velmi rychle.
tzn. Kai těsně před odletem zjistil, že dovča v Milíkově přestala bejt in, tak svuj let zrušil.
---
Až dotřetice (doufejme, že dobrého), když už reitovi praskal močák, uvolnil se Ruki ze svého turné s Eminemem, aby Reitovi zachránil jeho milostivý močák.
---
to však nebyl konec milé děti, ba naopak! slečna fetiš-na-soply-má totiž na znamení satisfkace hodila po Rukim posmrkaným kapesníkem
Takžééééé.... .. .. .... ... Muchahchahchchcaccáachhcaácaácacáacáa!!!
.
.
.
musel se ruki vytasit se svojí tajnou zbraní - dávnou technikou předčítání z Bible. slečna fetiš-na-soply-má jako správná islamistka nemohla vydržet nápor hebrejských slov a zoufale si tiskla prsty do učí až se bubínkama prorvala skrz ... a zemřela.
Ale jak i v Bibli platí oko za oko, zub za zub, samotný Alláh poslal po FedExu spěšnou doporučenou zásilku - betonový kvádr.
---
a tak, páč ani Ruki fyzikálním zákonum vzdorovat nedokáže (a Alláhovi už vůbec ne), byl pod její tíhou rozemlet na nechutnej prejt (který mimochodem podávají v naší jídelně [kyaaaa! měla sem k obědu rukiho * sweet]).
Reita taky nebyl ušetřen Alláhova šíleného běsnění. Mohamad dokonal sílo skázy (samozřejmě ne tak dokonale jako Alláh) - Reita na následky prasklého močáku, který mu rozmašíroval trávící trakt, byl do konce svého bídného života krmen jen tekutou stravou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
----------------------------------------------------------------
děkuje vám za návštěvu
děvčátko-s-napalmem.hoř.cz
oficálně rozfachaná
26. 11. 2010