BAcha! №1:
vkročili ste do vod literární vraždy! literárně zdravým nedoporučuji pokračovat dál!
literárně mrtví - ste srdečně vítáni!

BAcha! №2:
x-chan mluví (tže i píše) specifickým zemědělským dialektem - všemu co se zde píše nemusíte rozumět.

BAcha! №3:
Justina Biebera, Hánu Montánu a její imitaci, diplomky, SBéčka, pozvánky na SONB a podobny zhovadilosti mi necpěte do cemmentu, páč

1. je to příjemný jak ostnatý drát v prdeli
2. nechtěli byste abych vás spamovala já

vaše ctěná zběsylá
x-chan mrtě týpka

fullowned 6 - zásek

18. ledna 2011 v 20:22 | x-chan zemědělka |  fullowned
love_visual
tak tady je to jednoznačně owned
lalala
vaše mrtě holka


[GM]Nguyen jakožto velmi ctěný muž, musel doma vlastnit (jako velmi ctěný muž) zkapalněného sumce jako velmi ctěný muž. a jelikož jeho milovanou chaloupku, kterou nyní okupovali nabugovaní narušitelé, okupovali nabugovaní narušitelé, byl vyloučen z čestného klubu velmi ctěných mužů a tak byly v jeho zahrádke vyhlazeni všichni zákeřnou rúžovou zbarvení holubi (k mému radostnému ochrnutí) a bylo mu nakázáno, aby se už nikdy nedotýkal členských protiskluzových ponožek.
[GM]Nguyen ale nelitoval měl doma něco vzácnějšího než co by mohli kdy velmi ctění muži kdy vymyslet (já, já, já to vím! | ano holčičko? | Reitu! | inncorrect!) - vzácnou odrúdu blech, kerou sem zavlekli příchozí exekutoři.
takře milého pana [GM]Nguyena za nezaplacené členské příspěvky vybrakovali, ale [GM]Nguyen jakožto chytrák chlapík nejvěčí prodal vzácné blechy za nechutně velkou sumu a koupil si krutě-odolné kolo proti rzi.
Každé ráno jím šel navštívit Reitu, který mu kolo energicky záviděl. Pkaždé když šel na nákupy s [GM]Nguyenem musel se hanbou nad svým starým byciklem, na kterém byl elegantní jako jarní Hulk, červenat.
z zachvatu studu ho vyrušilo
<chceš mandarinku nebo mandarinku nebo mandarinku nabo pomeranč nebo mandarinku..> jako vzteklej seklej kazeťák na něj zamával zběsilej dealer citrusů. a mandarinky, které mu podstrkoval vypadaly jako křeček, kterého evoluce ale postrčila jiným směrem.
reita s díky odmítl a věnoval se svému kolu (muzeiní vykopávky s přídavnými trysky). Došla pal až nakonec tržiště, kde ho ale potkalo nemilé překvapení.
do xichtu mu někdo rozmázl hovno s mákem (zdejší afrodiziakum, které ale známe spíš jako sedativum a halucinogen) a on upadl do bezvědomý, a zatímco o sobě nevěděl dokopali ho do auta odvezli do
ba

ba

ba
.
.
.
to be continued
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dai Dai | Web | 18. ledna 2011 v 20:55 | Reagovat

*dusí se mrkví*
HA!.. že já musim porát něco jíst když to čtu..
*nehoráznej výtlem*
prej velmi ctěný muž xDD.. a hovno s mákem.. jo to je teda kurevsky dobrý sedativum! XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
----------------------------------------------------------------
děkuje vám za návštěvu
děvčátko-s-napalmem.hoř.cz
oficálně rozfachaná
26. 11. 2010