BAcha! №1:
vkročili ste do vod literární vraždy! literárně zdravým nedoporučuji pokračovat dál!
literárně mrtví - ste srdečně vítáni!

BAcha! №2:
x-chan mluví (tže i píše) specifickým zemědělským dialektem - všemu co se zde píše nemusíte rozumět.

BAcha! №3:
Justina Biebera, Hánu Montánu a její imitaci, diplomky, SBéčka, pozvánky na SONB a podobny zhovadilosti mi necpěte do cemmentu, páč

1. je to příjemný jak ostnatý drát v prdeli
2. nechtěli byste abych vás spamovala já

vaše ctěná zběsylá
x-chan mrtě týpka

fullowned 7 - somrák noci

22. ledna 2011 v 13:43 | x-chan mrtě-týpka |  fullowned
love_visual
sory lidi, že fullowned byl tak dlouho mimo provoz - x-chan musela podlejzat poslední týden učitalum, aby měla brý výzo (jen jedna vela milá stařena s psychickým problémem mi za průměr 1.51 dala dvojku z matiky <ale mrtě týpko! 1.51 je zaokrouhlené přece na 2!!!!!>
tralala
vaše mrtě týpka


udatná mršina Reita se uráčil probudit. nebyl to nejrozumnější nápad, páč jak zjistil, nacházel se v kufru jakýso žlutý šunky za nadšené přítomnosti uhnilé chobotnice. avšak (mi začíná připomínat ale!)kde se vzala tu se vzala dvierka letí Reita s nimi a na obzoru se objevila Uruha - jeho stará - a byla ještě starší a seschlejší a díky akční dani z příjmu i chudší (to samozřejmě neznamená, že neměla na únos Reity - jenom jí trvalo trochu déle, než si na něj naštřila)
---
tak se jí Reita zeptal (no co měl dělat, když tu už je) kčemupak (tvl toe slovo) jí ráčiti býti (wtf!!). a protože slečna Uruha jakožto vychovaná děva královská nosila etě pás cudnosti (a Reita, kerý k němu měl klíč, se zatím neodvážil otevřít z mnoha [věřte mi, fakt mnoha] důvodů {vemte si třeba to, že když od jejích 13 narozenin nosila pás cudnosti a klíč k němu měl po celou dobu Reita [kerý nevěděl, co s nim, tzn. ho za posledních padesát let neotevřel] jak to tam asi mohlo vypadat}) od něho žádala klíč.
Reita by byl jí ho dal, kdyby ten klíč nebyl dárek od jeho drahé zesnulé matičky, a tak jí ho nedal. a páč jí ho nedal, tak se vztekla a jala se míti hemy. ale na to Reita byl připraven pustil na ni své nejumělečtější větry a jal se zdrhat jako by mu podpálili koule.
---
to ale ani nemusel do opiového doupěte vtrhl [GM]Nguyen, udatná mršina, a jako mršina prohodil nebohou Uruhu oknem.
<sory trochu sem se zpozdil, nacvičoval sem své břichomluvecké vystoupení pro zdější sirotčinec>
<to tak vim, žes zase koukal na libanonský holky a my tři a pes!>
<a vadí to?>
<dokud budeš fungovat tak ne--->
<no vidíš!>
a tak [GM]Nguyen spolu s Reitou odcházeli vstříc západu slunka a Uruha s jejím mrtě-týpkem museli žít cudně až do smrti (to neznamená, že po smrti žili necudně), a pokud žili necudně tak mrtě-týpkovi všechen respekt.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dai Dai | Web | 25. ledna 2011 v 11:37 | Reagovat

XDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
----------------------------------------------------------------
děkuje vám za návštěvu
děvčátko-s-napalmem.hoř.cz
oficálně rozfachaná
26. 11. 2010