BAcha! №1:
vkročili ste do vod literární vraždy! literárně zdravým nedoporučuji pokračovat dál!
literárně mrtví - ste srdečně vítáni!

BAcha! №2:
x-chan mluví (tže i píše) specifickým zemědělským dialektem - všemu co se zde píše nemusíte rozumět.

BAcha! №3:
Justina Biebera, Hánu Montánu a její imitaci, diplomky, SBéčka, pozvánky na SONB a podobny zhovadilosti mi necpěte do cemmentu, páč

1. je to příjemný jak ostnatý drát v prdeli
2. nechtěli byste abych vás spamovala já

vaše ctěná zběsylá
x-chan mrtě týpka

story z cesty - kapitola správce sítě

27. ledna 2011 v 21:00 | x-chan mrtě kotě |  fullowned
love_visual
toto jest býti další z přiblblejch rozmarů slečny xuan-chan. pro méně chápavé: x-chan si vymyslela malinkatou odbočku, aby si dala pohov, páč fakt nebaví vymýšlet další fullowned, když na žádnyj se jí nepodařilo naraziti.
hohohohhohohohohoh
x-chan dementorka


když byl správce sítě malý kluk, všichni se mu smáli, páč měl velký, dlouhý, tlustý, zlotý ADSL připojení, který připomínalo nádor. nikdo se snim nechcel ani bavit a tak z toho byl celý nyappy až pouštěl větry (x-chanské synonymum pro byl z toho na prášky).
---
jednoho dne ale přišel [GM]Nguyen a jako jeden z prvních vymyslel metin2 (co bylo vlastně metin1?) a z správce sítě, malého buzerantika harantika se stala nejdúležitější postava v celém netstvu.
---
však stouplo mu to do jeho hezké plešaté hlavinky a začal vybírat tučné daně za vymakané věcičky a obchod snima nazval item shop. [GM]Nguyenovi se to nelíbilo, ale toleroval, že správce sítě potřebuje taká prachy na zprovoznění svého zlotého kabelu, a tak tedy stvořil privát.
---
jeden čas to fungovalo, ale správce sítě jakožto nomocí šílených hamounů stižený člověk, toho stále neměl dost. ikdyž zvyšoval ceny jak se dalo, stále mu prachy unikaly - říkáme tomu krácení daní. až jednoho dne toho měl [GM]Nguyen dost a dal správci sítě ban. a od té doby už na metinu funguje tak jak mé až na foshboty a podobný hecky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
----------------------------------------------------------------
děkuje vám za návštěvu
děvčátko-s-napalmem.hoř.cz
oficálně rozfachaná
26. 11. 2010