BAcha! №1:
vkročili ste do vod literární vraždy! literárně zdravým nedoporučuji pokračovat dál!
literárně mrtví - ste srdečně vítáni!

BAcha! №2:
x-chan mluví (tže i píše) specifickým zemědělským dialektem - všemu co se zde píše nemusíte rozumět.

BAcha! №3:
Justina Biebera, Hánu Montánu a její imitaci, diplomky, SBéčka, pozvánky na SONB a podobny zhovadilosti mi necpěte do cemmentu, páč

1. je to příjemný jak ostnatý drát v prdeli
2. nechtěli byste abych vás spamovala já

vaše ctěná zběsylá
x-chan mrtě týpka

blem..blem

10. srpna 2011 v 19:51 | x-chan zemědělka |  #$@%e#$#^!!
muahahahaha.. tak tohle je maso... to bude tim, že sem už dloho nič nepsala.. alebo, že dostanu tablééét, už teď se možu uslintat nad tou představou :))
j a tahle písnička.. já nevim... sakra nechápu proč se mi líbí, skoro nemá melodii :O ale teď ji naprosto žeru... a má kua začátek! miluju bassový sóla..bylo nebylo v zabudnutém kraji za bahnivými žumpami žil shou, který se pyšnil podmanivě tmavýma očima pod nánosem ještě podmanivějšího make-upu a takeru jedno obočí (tahle přezdívka ho neměla ponižovat či mu pochlebovat {cha! šikulko takeru ty máš ae krásné obočí! n jasně}, pouze konstatovala holý fakt, že takeru měl jedno obočí {tož ako né, že by to přehnal s pinzetou bo voskovejma páskama jen na jednom obočí, nýbrž to, že takeru měl obočí dvě, ale srostlá}).
měli se moc rádi, ale bohužel byli oba mužové a jejich rodiče nesnesli, že jejich syn jest buzna.
i takeru s shouem neradi přiznávali, že jsou teplí, páč komu by se líbilo odpovídat na neustálé odzrojující dotazy rodičů a přátel zda na tom záchodě sou dva, či kdo je nahoře.
---
a tak se takeru s shouem ostěhovali (zdejchli) a zabydleli se v malebném katolickém městečku s pochybným zákonem bez celibátu tolerujícím gayské občany, kde takeru našel práci jako švadlena a shou jako striptér (vidíte tu symbiózu? shou striptéří a takeru mu na to šije podvazky :)).
bylo to idylické místečko na založení rodiny a páč v tomto katolickém minicentru byli vítaní i šílení vědátoři, kteří umožnili sličným mužům se pářit a tímto i otěhotnět, měli i krásnou holčičku. říkali jí hizaki.
---
ale jak se tak jest stává i v heterosexuálních rodinách, tak i v rodince těchle dvou nastala krize. totiž.. shou ve své... práci... našel hezčí, mladší a mnohem více přístupné... přátele.. eh...
ale takeru už jím nekcel být stále odtrkován - kcel být středem jeho pozornosti, aby na něj shou myslel a ležel u nohou, a tak na ramadán přichystal shouovi malé překvapení.
---
ten večer na něj čekal až do rána, ale shou se neukazoval. a tak se takeru vztekl strhal ze sebe podvazky a dívčí školní uniformu a razil za shouem do práce a běda mravenci, co by mu vlezl do cesty! ty budeš trpět shou! budeš ležet tváří v prachu u mých nohou! budeš škemrat, abych už tu desku gazette nechal bejt! ale víš ty co?! ...nenechám!!
---
a tak takeru rozrazil sveře strip baru a už si vyhrnoval rukávy, že shoua zmlátí, ale co neviděl - shou se na pódiu ocucával se svym podřízeným a v zápalu povinnosti se spolu svalili pod podium a pokračovali v bohulibé činnosti.
takeru se při pohledu na ně zarazil uprostřed mohutného kroku, což způsobilo stejně mohutný pád a když se zvedl, s brekotem utekl domů, přičemž mu pár přítomných nejvíce při chuti stačilo zastrkat za mikinu pár yenů, a tam se zamkl ve sklepě, aby se věnoval "kutilskému" magazínu Udělej si sám (né, víme zcela jistě, že ve sklepě nestavěl poličku)
---
shou se mezitím ďábelsky vyzuben vracel domů a tiše se pochechtával, jak lehce se jeho plány naplňují, jak hloupoučký a slabomyslný je takeru a jak moc se jeho myšlení podobá přízemním tvorům. při těchto veselých myšlenkách vytahoval hadici a kanystr chloroformu a začal spouštět do sklepa.
zanedlouho byl takeru v limbu a shou se jal uskutečňovat svoje dlouhodobé, letité touhy ...
.
.
.
Buwahahahahaah!! *ďábelská pomlka*
.
.
.
vytrhat tekeruovi jeho srostlé obočí... (MUAhaHHAHAHAhah!!!)
<ššš... budu jemný> usmál se na spícího takeru shou (nah... tohle sem si nemohla odpustit) a dal se do zdánlivě nesplnitelného úkolu.. však zrovna jemu trpělivost nechyběla - dokázal dorážet na své klienty děsivě dlouho dokud nenavalili ňáký yeny.
---
dyž se takeru probudil, shou si pomyslel, jak je bez toho křoví krásný, ale moc dlouho mu to nevydrželo, páč ho takeru, nyní již zcela při zmyslech, nepříčetně hodil na stůl (o němž by si většina normálních ludí myslelo, že jest zde na řemeslnické práce, ale to by byli od pravdy na hony daleko), tvrdě přirazil ke zdi a hlučně mu-... vynadal.
---
ho-ho~~~--- a od té doby je takeru jedno obočí takeru obočí dvě a shou je pořád stejně krásný, páč ho jaktěživo nikdo bez make-upu neviděl.
---
kanec :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Carolina Carolina | Web | 11. srpna 2011 v 12:51 | Reagovat

K tabletu: Bacha na to, jestli s tím chceš kreslit, určitě to chce minimálně A5 a určitě to chce něco kvalitního. Nemám nic proti tabletům Genius ale kreslit se s tím nedá.

K povídce: Začátek klasicky odrovnal, konec asi tak dvojnásobně. Prej že mu vynadal! To zrovna! Tomu tak budu věřit, že mu vynadal! XD

2 Carolina Carolina | Web | 11. srpna 2011 v 17:58 | Reagovat

Já to věděla! *vítězně*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
----------------------------------------------------------------
děkuje vám za návštěvu
děvčátko-s-napalmem.hoř.cz
oficálně rozfachaná
26. 11. 2010