BAcha! №1:
vkročili ste do vod literární vraždy! literárně zdravým nedoporučuji pokračovat dál!
literárně mrtví - ste srdečně vítáni!

BAcha! №2:
x-chan mluví (tže i píše) specifickým zemědělským dialektem - všemu co se zde píše nemusíte rozumět.

BAcha! №3:
Justina Biebera, Hánu Montánu a její imitaci, diplomky, SBéčka, pozvánky na SONB a podobny zhovadilosti mi necpěte do cemmentu, páč

1. je to příjemný jak ostnatý drát v prdeli
2. nechtěli byste abych vás spamovala já

vaše ctěná zběsylá
x-chan mrtě týpka

ficken yeah

17. ledna 2012 v 19:26 | x-chanka měla sušenku... už nemá |  oneshoty
bolo nebolo x-chanka oživla!!
žádné fanfáry, konfety ani ty blbinky... ikdyž... by se jí dcl hodili na vietnamskej novej rok
x-chanka bez cukru celá vysátábolo nebolo v jednom malém jebnotém městečku žil byl prazvláštní týpek kenji, kerého si často pletli s medvědem lesnim, páč ako medvěd vypdal i smrděl a byl stejně, ne-li více zarostlý. to mu nepřišlo ako příliš zložitý problém nepřišlo, páč chlupy mu bránili maximálně podrbat se v podpaží a utírání zadku po velkém nutkání aniž by se protrhl papír, ale po té co ve svém revíru zmerčil krásnou frajérku, holou, voňavou a jal se jí dvořit a vona s jekotem utekla (aby ne!), řekl si že takle to dál nepude a a rozhodl se podstoupit menší depilačně epilační zákrok.
---
<ho... som frajár> řekl si po tom co se zhlédl v zdrcalu a zjistil, že hle, vidí si i na odpadní ďúru dolní, a usoudil že jest frajír. i řekl si, že tom zpraví i tu nevděčnici frajérku z jezera. co se ale nestalo, než došel k jezeru, opět celý zarost a frajérka, že se mohla smýchy utrchat, dokud nevytuhla a v křeči se nesvalila.
---
i kenji tedy došel názoru, že že chirurg odvedl práci jak cyp a kumu se pomoci nedostává, musí si pomoct sám, a tak usoudil, že přišel ten den, kdy bude muset mezi prostý lid a zakoupit si žiletku a dva kýble vosku, a jak usoudil, tak učinil a do města se vypravil.
doma všetko vybalil, a jal se čísti návod jak na žiletku, aby si žádná sličná dáma prdelku nepořezela, ale jak se žiletka dotkla letité (zatim dvoudenní [po epilaci]) špíny uváznuté mezi chuchvalci chlupů, sic hebkých jak bavlnka, leč zamotaných, tak se v půli zlomila a milému kenjimu nezbylo nic jiného, než oči pro pláč a kýble vosku.
i řekl si, že když to nejde poprvé, ni podruhé ne, tak potřetí snad Gackt dá, a jal si chystat voskovou lázeň. i do lázně se ponořil, hlavu do ní zabořil a se šťastnou myšlenkou, že zítra bude holý si tam takle rochnil.
---
jak to v pohádkách bývá, všichni na konci umřou, a tak, jak tento zíkon káže, i kenji se 30tých narozenin nedožil, hladina se nad nim zavřela, vosk zatuhnul i s gumovou kachničkou a kenji se utopil ve vlastní naději na krásu.
---
kanec

---
pro ty co by se jim i přes jeho nezákonnost líbil konec šťastný kenji z vany vylezl vosk si ztrhl, a vyskočil krásný a holý ako nikdy dřív a tak mu to i zostalo. i posílá vám fotečku ako si farbil vlásky
---
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ilay^^ Ilay^^ | Web | 22. ledna 2012 v 12:59 | Reagovat

Nyaaa x-chan, ty prostě nikdy nezklameš a když z tebe něco vyleze, je to naprostá dokonalost :D a ta fotka, bože, ta to rozsekala ze všeho nejvíc :D:D akorád ta frajérka z jezera mohl bejt frajér z jezera :D hehehe :D
dokonalý prostě :D

2 Ilay^^ Ilay^^ | Web | 28. ledna 2012 v 16:35 | Reagovat

Víš, že ani nevím :D kde jsem ho vzala nejspíš nekde na devian artu...xDD ale nejsem si tím jistá hej...xDDD a už je to hrozně dlouho...xDD ale děsně se bi líbí ten bisshón na něm :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
----------------------------------------------------------------
děkuje vám za návštěvu
děvčátko-s-napalmem.hoř.cz
oficálně rozfachaná
26. 11. 2010