BAcha! №1:
vkročili ste do vod literární vraždy! literárně zdravým nedoporučuji pokračovat dál!
literárně mrtví - ste srdečně vítáni!

BAcha! №2:
x-chan mluví (tže i píše) specifickým zemědělským dialektem - všemu co se zde píše nemusíte rozumět.

BAcha! №3:
Justina Biebera, Hánu Montánu a její imitaci, diplomky, SBéčka, pozvánky na SONB a podobny zhovadilosti mi necpěte do cemmentu, páč

1. je to příjemný jak ostnatý drát v prdeli
2. nechtěli byste abych vás spamovala já

vaše ctěná zběsylá
x-chan mrtě týpka

jeroným bulimír a princezna suprstár

3. května 2012 v 21:50 | x-chanka dlouho nežrala |  oneshoty
yhvn djvhyk va yhcxkvh sdvyxc
zbytek pod perexošembylo nebylo, v kraji za sedmi horama, které se svými ubohými devíti sty metry skoro neměly právo být zvány horami, a sedmi jezerama, ve kterých si již obdivuhodných čtyři tisíc let vesele hnily posvátné ostatky gacktěvy, zvaném kotěhůlky žil byl jednou jeden jeroným bulimír.
---
jeroným bulimír, sličný student gymnázia, ne které ho jho neotřesitelně katoličtí rodičové hezky poslali, aby nemusel okopávat zeleninu, neboť to byla práce podřadná, tedy nehodná toho, aby jho nežné prstíky rýpaly v hlíně a hledaly červíky, byl právě na zahradě a okopával zeleninu, páč během svých šťastných let, kedy študýroval na gymnáziu, padl do nevolnictví princezně suprstár, megeře nehorázný, chronicky opálený, avšak nestále holený tyranke nejvěčí a teď, na zeleném políčku, mu ani 6 let strávených v temných laboratořích měřeje kapalinky nepomohlo okopávať zeleninu, a tak mu na ručkách, kerými pracně rozrýval zeminu a dobýval se úrody, prostě a jednodušše (dvojdušše) naskákaly bebí.
---
tohoto politováníhodného objevu docílil v pátek, kedy měa princezna svátek, a tak se jal vypraviti na hrad, páč by měla mít princezna teoreticky dosti času, aby dopřála jeho bebí sluchu.
.
.
.
prakticky to ale bylo v piče.
princezna ho vyfakovala z hradu, neboť si právě depilovala kolena a všechen dostupný sluch musela dopřávat two direction, až jí z toho chytaly vředy.
---
tak teda náš milý jeroným bulimír byl vyhozen z hradu, diskrétně zadními vrátky, a páč neměl co by jinýho ako dělal, jal se šlapat chodník, a páč byl hlavinka chytrá, učená z gymplu, šlapati šel do japánska, kde měli o nerdy tuze vyklý zájem a měli i podporu miniterstva ilegalit, tže měl i chodníkové dotace od státu. nuž, žil si spokojeně.
---
zákazníci chodili, a jak tak chodili, nějak se stalo, že se mezi ně přimotal krásný oslnivý na gytáru hrající kazuké sladký nukke, a dyž si hráli na kovboje, řekl si, že toto musí míti dom.... a taky ho dom dostal. a tak milý jeroným dnes žije u kazukého a inteligenci vobec nepotřebuje.
---
a jaké ponaučení z toho plyne?
nechoďtě na gympl, vezměte si kazukého za manžela
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
----------------------------------------------------------------
děkuje vám za návštěvu
děvčátko-s-napalmem.hoř.cz
oficálně rozfachaná
26. 11. 2010